اخبار

پیام تبریک علی اکبر شیرکوند به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک علی اکبر شیرکوند به مناسبت روز خبرنگار
به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار، علی اکبر شیرکوند در پیامی این روز را به تمامی خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، متن پیام اکبر شیرکوند بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

« ن و القلم و مایسطرون »

هفده مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و گرامیداشت تلاش بی‌وقفه انسان‌های آگاهی است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می‌زنند، کسانی که تمامی دغدغه شان ارتقای آگاهی در جامعه بوده و نمی‌گذارند ملت در بی‌خبری مانده و با رشد آگاهی مردم، باعث تسریع حرکت قافله انسانی به سوی قله‌های پایداری و استقامت و در نتیجه موجب پیشرفت و سعادت جامعه می‌شوند.

اصحاب رسانه، طلایه داران جبهه آگاهی و چشم و گوش مردم هستند، خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند؛ آنان وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های آنهاست.

لازم می دانم ضمن عرض تبریک روز خبرنگار و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای عرصه رسانه، از تلاش خستگی ناپذیر همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی، تشکر و قدردانی کنم . امیدارم با استعانت و توکل به بارگاه ربوبی، در انجام رسالت آگاهی بخشی، شفاف سازی و ارتقای سطح فرهنگی جامعه، بیش از پیش موفق و موید و سرافراز باشید.

                                                                                                        علی اکبر شیرکوند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران

۱۶ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۴۷

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید