اخبار

افتتاح نمایشگاه نقاشیخط استاد مراد فتاحی

افتتاح نمایشگاه نقاشیخط استاد مراد فتاحی
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی نمایشگاه آثار استاد مرادفتاحی در نگارخانه نقش اندیشه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان شهریار، آئین گشایش نمایشگاه آثار نقاشیخط استاد هنرمند مراد فتاحی با حضور شریفی سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل استان تهران، نیک خواه سرپرست اداره، اشجعی سرپرست معاونت برنامه ریزی فرمانداری، مسلم خانی مدیر عامل شرکت عمران ونوسازی شهراندیشه، کردی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، ستایش راد رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری، اعضای شورای اسلامی شهر اندیشه و اساتید هنرهای تجسمی شهرستان شهریار، در نگارخانه نقش اندیشه بازار بزرگ اسلامی شهراندیشه برگزار شد .

بنا بر همین گزارش، در این نمایشگاه تعداد 40 اثرنقاشیخط با تکنیک اکرولیک و مواد ترکیبی در ابعاد مختلف و با موضوع محرم و واقعه عاشورا به نمایش درامده است .

شریفی سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل در آیین افتتاح نمایشگاه ضمن بازدید از این آثار  اظهار داشت: شهرستان شهریار دارای ظرفیت بالا و استعدادهای توانمند در عرصه هنر به ویژه در رشته های مختلف هنرهای تجسمی میباشد و آثار به نمایش درآمده نقاشیخط  این نمایشگاه از آثار فاخر و نشان از تجربیات استاد فتاحی است .


شایان ذکر است این نمایشگاه از شانزدهم شهریورماه الی پنجم مهرماه از ساعت 16 الی21 دایر و علاقمندان می توانند با مراجعه به بازار بزرگ ایران اسلامی به نشانی فاز چهار اندیشه از این آثار دیدن نمایند .

۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید