اخبار

کسب مقام اول ارزیابی زیرپرتال های ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران

کسب مقام اول ارزیابی زیرپرتال های ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران
در ارزیابی های سالانه روابط عمومی های ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور در سه ماهه سوم سال جاری، این اداره کل در رتبه نخست عملکرد زیر پرتال قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، حسین جعفر بگلو مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گفت: به منظور ارتقای سطح کیفی زیرپرتال ها و افزایش دقت و حساسیت نسبت به بروزرسانی اخبار و اطلاعات و امکان تعامل دوسویه با مخاطبان، ارزیابی زیرپرتال ها  در دوره های سه ماهه در طول یکسال، توسط  واحد اطلاعات اخبار و مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و رشاد اسلامی  مورد ارزیابی قرار می گیرد.

 وی با اشاره به اینکه در این ارزیابی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران  توانست به‌ صورت مشترک با ادارات کل گیلان، آذربایجان شرقی، خراسان شمالی و خراسان رضوی امتیاز 100 را کسب نماید گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران مانند ارزیابی های سال 98و همچنین سه ماهه اول و دوم سال جاری در رتبه نخست عملکرد زیر پرتال در بین ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور قرار گرفت.
حسین جعفربگلو با تشکر از تلاش های همکاران خود در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به ویژه  حوزه اطلاع رسانی و روابط عمومی، موفقیت کسب شده را مرهون همکاری همه همکاران در این مجموعه دانست.

۵ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۲۳

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید