اخبار

حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در اختتامیه نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه

حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در اختتامیه نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه
نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه نوید بخش اتفاقات خوبی در عرصه فناوری های فرهنگی است.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه در حوزه فناوری های فرهنگی که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی و موسسه فرهنگ و هنر در فضای مجازی برگزار شد؛ در مراسم اختتامیه خود با استقبال بسیار خوبی از طرف مقامات کشوری، سرمایه گذاران و اصحاب رسانه مواجه شد.

شیرکوند دبیر نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه از استقبال صورت گرفته از این رویداد اظهار امیدواری کرد و گفت:  هلدینگ ها و سرمایه گذاران بزرگی از بخش خصوصی و بخش دولتی برای حضور در این رویداد حضور پیدا نمودند که نوید بخش شکل گیری اتفاقات خوب و بزرگی در حوزه اقتصاد فرهنگ و هنر است.

 امیر حسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس با حضور در اختتامیه این رویداد از استارت آپ ها و کسب و کارهای شرکت کننده بازدید و از نزدیک در جریان ایده ها و فعالیت های ایشان قرار گرفت.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین در حاشیه این رویداد به خبرنگاران گفت: سطح ایده ها و کسب و کارهای شرکت کننده بسیار مطلوب و قابل تقدیر بوده و از سوی دیگر استقبال خوب سرمایه گذاران از این برنامه، نوید بخش اتفاقات بسیار خوب و ارزنده ای در حوزه فناوری های فرهنگی خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم تبلیغات گسترده در عرصه مدیریت شهری و دستگاه های فرهنگی و هنری برای توسعه برنامه های این چنینی تأکید کرد و گفت: با ایده هایی که امروز در این رویداد شاهد ظهور آن ها هستیم به ما اثبات شد که می توانیم از پتانسیل های حوزه فناوری در بسیاری از موضوعات بهره گرفته و پس از این شاهد اتفاقات متفاوت و مثبتی در عرصه های مختلف زندگی اعم از کار، آموزش، تفریح و ورزش باشیم.

قاضی زاده هاشمی همچنین با اشاره به تغییر سبک زندگی در سایه کرونا اظهار داشت: با شیوع این بیماری ناخودآگاه سبک زندگی همه افراد تغییر پیدا کرد. بنابراین شرایط فعلی بهترین فرصت برای تقویت این کسب و کارها و استارت آپ هاست تا بتوانیم به نحو مطلوبی از شرایط فعلی گذر کرده و هم مسیر با تغییرات فناوری و تکنولوژی پیش برویم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که با همت نیروهای جوان، شرکت های دانش بنیان و مسئولان امر شاهد توسعه و پیش روی سریع کشورمان در عرصه فناوری های فرهنگی باشیم.

۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۳۵

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید