اخبار

تقدیر از رتبه های برترهای هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای دختران در سال 99

تقدیر از رتبه های برترهای هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای دختران در سال 99
طی مراسمی فاطمه نیکخواه مدیر هنرستان هنرهای زیبای دختران از هنرجویان و هنرآموزان برگزیده در جشنواره های فرهنگی و هنری، پرسش مهر 21 و برگزیدگان کنکور سال 1399 قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، در این مراسم که با حضور فاطمه نیکخواه مدیر هنرستان، معاونین و هنرجویان منتخب این جشنواره ها برگزار شد. مدیریت هنرستان در توضیحاتی در خصوص جشنواره گفت: هنرستان هنرهای زیبای دختران بر خود لازم دید در پایان سال 1399 از تلاش های کم نظیر هنرجویان هنرستان که در طول یکسال افتخارات و رتبه های ممتازی را کسب نموده اند تقدیر نماید.

 مدیر هنرستان هنرهای زیبای دختران ابراز امیدواری کرد: با استفاده مطلوب از ظرفیت های هنری  و توان و تلاش هنرجویان بتوانیم حضور حداکثری ایشان را در سطوح بالاترمسابقات در کلیه رشته های هنری در سال آینده شاهد باشیم.

در این مراسم از لیدا فضلی و الیکاعبداللهی دو نفر از هنرآموزان هنرستان که در جشنواره های داخل و خارج از کشور که در سال 1399 حائز رتبه  شده بودند تقدیر کرد

شایان ذکر است لوح تقدیر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به همراه هدایایی به این هنرآموزان وهنرجویان اهداء گردید.

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۲۶

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید