اخبار

نشست اعضای شورای بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد

نشست اعضای شورای بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد
اولین نشست فصلی شورای بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، با حضور قاسمی چراتی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی، حجت الاسلام و المسلمین شمس فرمانده بسیج پایگاه مقاومت بسیج اداره کل و اعضای این شورا در محل مجتمع فرهنگی هنری نور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، حجت الاسلام و المسلمین امیر شمس فرمانده بسیج اداره کل ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور اعضای شورا در این نشست، به شرح گزارش مبسوطی از فعالیت های انجام شده در حوزه بسیج و فعالیت های پیش بینی شده در سال جدید پرداخت.

بنابر این گزارش؛ قاسمی چراتی معاون توسعه مدیریت و منابع نیز با تأکید بر اینکه بسیجی باید فعال و در خط ولایت قرار داشته باشد؛ گفت: بسیج می تواند نقش مهمی در عرصه فعالیت های فرهنگی و هنری اداره کل داشته باشد و با داشتن روحیه بسیجی می توان بر برخی از مشکلات در سطح اداره کل فائق آمد.

 وی گفت: برنامه های بسیج در سطوح مختلف با حمایت همه جانبه مدیریت قابل اجرا بوده و اداره کل برای فعالیت بسیج اهمیت زیادی قائل می باشد.

در ادامه حسین گل هاشم جانشین بسیج اداره کل گزارشی از روند فعالیت های بسیج در سطح استان تهران ارائه کرد و در ادامه اعضای شورا نیز گزارشی از حوزه فعالیت خود ارائه کرده و در پایان حکم های "مهدی گروسی" به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداره شهر تهران و "فریبا رضایی توانا" به عنوان فرمانده حوزه خواهران بسیج مقاومت اداره کل اعطاء گردید.

 این گزارش می افزاید؛ عباس کاووسی مسئول پرسنلی بسیج اداره کل نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه بسیج را ارائه و اعلام کرد که پرونده تمام پرسنل ائم از عادی و فعال، مجدد بررسی شد و از تعداد 426 پرونده، 113 پرونده فعال، 131 پرونده عادی و 182 پرونده راکد شامل پرسنل متوفی و بازنشسته هستند که پس از بررسی های لازم و تکمیل پرونده و رفع نواقص، کلیه مستندات برای مرکز بسیج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شده و در حال اخذ کارت ها و احکام جدید هستیم.

 وی در پایان از زحمات آقایان فردوسی و موسوی در مرکز بسیج وزارت متبوع که مساعدت های لازم را  در تکمیل پرونده و صدور کارت ها و احکام مبذول داشتند؛ تشکر نمود.

۹ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید