اخبار

برای نخستین بار مشاوره تلفنی فرهنگی در امور کسب و کارهای فرهنگی هنری راه اندازی شد

برای نخستین بار مشاوره تلفنی فرهنگی در امور کسب و کارهای فرهنگی هنری راه اندازی شد
علی اکبر شیرکوند گفت: با توجه به تکریم ارباب رجوع و احساس نیاز جهت اطلاعات مکفی قبل و بعد از کسب و کار مراکز فرهنگی، واحد مشاوره فرهنگی در اداره فرهنگ و ارشاد شهر تهران راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، برای نخستین بار در سطح استان مشاوره تلفنی درباره امور مربوط به کسب و کارهای فرهنگی هنری در اداره فرهنگ و ارشاد شهر تهران راه اندازی شد.

علی اکبر شیر کوند در راستای راه اندازی این واحد گفت: با توجه به تکریم ارباب رجوع و با احساس نیاز برای متقاضیانی که تصمیم گرفته اند در جهت کسب و کار امور فرهنگی هنری اقدام نمایند با مشاوره تلفنی با این واحد می توانند به تمام امور جهت راه اندازی کسب و کار خود اطلاعات کافی کسب نمایند و حتی همه عزیزانی که دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشند، هرگونه مشاوره در خصوص کسب و کارخود از طریق تلفن گویای اداره شهر تهران با واحد مشاوره تلفنی فرهنگی میسر می باشد.

متقاضیان و علاقه مندان جویای کسب و کار فرهنگی می توانند از این به بعد با شماره گیری تلفن گویای اداره ارشاد شهر تهران، به شماره 88841231 الی 5 با واحد مشاوره تلفنی فرهنگی ارتباط حاصل نمایند.

۱۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۵۷

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید