اخبار

قهرمانی تیم فوتسال معاونت فرهنگی در مسابقات هفته بسیج

قهرمانی تیم فوتسال معاونت فرهنگی در مسابقات هفته بسیج
فینال مسابقات فوتسال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ویژه گرامیداشت هفته بسیج در سالن ورزشی جانبازان با قهرمانی تیم فوتسال معاونت فرهنگی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، "اسلام  پورحسرت" مسئول تربیت بدنی حوزه مقاومت بسیج اداره کل در این باره گفت: این مسابقات به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و با هدف ایجاد شور و نشاط و انگیزه کاری بین کارکنان ادارات و واحدهای تابعه اداره کل برگزار شد.

وی افزود: در این دوره از مسابقات 6 تیم از معاونت های ستادی و ادارات تابعه استان به رقابت پرداختند که سرانجام تیم معاونت فرهنگی در مرحله فینال توانست با شکست تیم معاونت هنری و سینمایی بر سکوی قهرمانی بایستد و در دیدار رده بندی نیز تیم فوتسال ( ملارد- شهریار) با غلبه بر تیم (تهران- شمیرانات و ری) به مقام سوم دست یافت.

شایان ذکر است تیم های حوزه مدیریت؛ معاونت هنری و سینمایی؛ معاونت  فرهنگی، مطبوعاتی و رسانه ای؛ معاونت توسعه مدیریت و منابع؛ اداره (ملارد- شهریار)؛ اداره (تهران، شمیرانات و ری)؛ 6 تیم حاضر در این مسابقات بودند که از 13 آذر در سالن ورزشی جانبازان به رقابت پرداختند.

۱۵ دی ۱۴۰۰ ۱۰:۵۵

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید